Salda Gölü-Pamukkale-Çeşme-Alaçatı Şirince Turu

Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü
Pamukkale Travertenleri, Çeşme, Şirince ve Lavanta Tarlaları Turu

1. .Gün Alaçatı, Çeşme-Ilıca Plajı, Şirince (Yüzme Molalı)


Belirtilen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza Çeşme’ye doğru yola çıkarak başlıyoruz.


İlk durağımız olan Alaçatı’da sabah kahvaltımızı yaparak Rüzgar Gülleri ile meşhur Arnavut Kaldırımları üzerinde Eski Rum Evleri arasında yürüyüş yapıyoruz. Alaçatı’da ki gezimizin de bitmesiyle Ilıca plajında rehberimizin belirleyeceği zamana kadar yüzme molası veriyoruz. (Hava şartlarına bağlı olarak) Yüzme molamızın bitimiyle Şirince’ye doğru hareket ediyoruz.


Şirince’de öğle yemeğimizi yedikten sonra Şirince’nin tarihi şaraplarından tadıyoruz. Daha sonra Şirince’de serbest zamanımızdan sonra Pamukkale’de bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz.

Otelimizde alacağımız akşam yemeğinin ardından istirahate çekiliyoruz.

 

2. .   Gün Pamukkale Travertenleri, Salda Gölü, Lavanta Tarlaları

Sabah saatlerinde otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ilk durağımız olan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta geziyoruz. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölüne hareket ediyoruz.

Yolda uğrayacağımız tekstil atölyesinden sonra bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile Salda gölünün tadını çıkarıyoruz.

Salda Gölü’nde harika fotoğraflar çekebilmek ve yüzebilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz atmosferi ölümsüzleştirmek adına fotoğraf çekebilir, dileyen misafirlerimiz ise bu zaman sırasında Salda Gölü’nde yüzebilir. 
Serbest zamanımızın bitimiyle otobüsümüze geçerek lavanta tarlalarına doğru hareket ediyoruz.

 

Lavanta tarlasında serbest zaman içinde gezip fotoğraflar çekip  daha sonra İstanbul’a hareket ediyoruz.      

 

Araç Hareket Saatleri


22:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü

22:30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

 

Fiyata Dahil Hizmetler

Gidiş-Dönüş Ulaşım Ücreti

1 Gece Otel Konaklaması
1 Sabah Kahvaltısı
1  Akşam Yemeği
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Araç İçi İkramlar
Tüm Çevre Gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Kişisel Harcamalar
Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri
İlk Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri

 

Önemli Bilgiler
Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 kişidir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Maceradayız.com kesinlikle sorumlu değildir.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 

Önemli Bilgiler
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.


 

Alınacak Olan Önlemler
Tur öncesinde ve sonrasında araçlarımız dezenfekte edilecektir.
Araç içerisinde ön ve orta kapıda dezenfektan bulunacaktır.
                                                                            

Fiyatımız tam kapasite için geçerlidir 

 

Kişi Başı :  ̶4̶9̶9̶ ̶₺̶  yerine 459 ₺


BANKA ADI : YAPI KREDİ 

ŞUBE:ŞENESENEVLER ŞUBESİ (396)

İBAN : TR46 0006 7010 0000 0087 4881 29Arama Yap