Günübirlik Şile-Ağva-Polonezköy Turu

Belirtilen buluşma noktalarından hareketle Günübirlik Polonezköy Şile Ağva turumuza başlıyoruz.

Turumuzun ilk durağı 1842’de Polonyalılar tarafından kurulan Polonezköy olacaktır. İlk olarak Cumhuriyet Köyü’nde Şelale Park Restoran’ta tura dahil olan SERPME kahvaltımızı yapıyoruz.

Kahvaltımızı yaptıktan sonra yürüyüş yapmak isteyen misafirlerimiz için Polonezköy yürüyüş parkurunda (3km) serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz doğal güzellikteki parkurda yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise Polonyalıların yaptığı ağaç oymacılık eserlerinin bulunduğu parkta fotoğraf çekilip dinlenebilirler. Yürüyüşün bitiş noktasında Polonezköy’de bulunan Cam Sanatları Merkezi’ni ziyaret edip Polonezköy’den ayrılıyoruz.

Polonezköy gezimizin ardından küçük bir balıkçı kasabası olan Şile’ye hareket ediyoruz. Tarih ve doğanın iç içe olduğu Şile Feneri, Şile Kalesi’ni fotoğraflıyoruz. Şile limanında vereceğimiz serbest zaman sonrası Ağva’ya hareket ediyoruz.

Ağva’ya ulaştığımızda öğle yemeği için mola veriyoruz. (Tur ücretine dahil olmayıp isteğe bağlıdır.) Öğle yemeğinin ardından sonra ilk olarak Göksu Deresi’nde bulunan güzellikleri fotoğraflayacağınız muhteşem tekne gezimizi yapıyoruz. (Tur ücretine dahil olmayıp isteğe bağlıdır, 30 dk. sürmektedir.) Sonrasında iki dere ve Karadeniz’in oluşturduğu üçgen arasında kurulmuş olan Ağva merkezinde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın sonrasında Günübirlik Polonezköy Şile Ağva turumuzu sonlandırıp İstanbul’a geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

07:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü

07:20 Mecidiyeköy İETT Durakları

07:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:55 Yeni Sahra Otobüs Durağı(Ankara Yönü)

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Gidiş - Dönüş Ulaşım

Rehberlik Hizmeti

        Serpme Kahvaltı

Çevre Gezileri

Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel Harcamalar

Ağva Göksu Nehri’nde Tekne Turu (30 dk)

Öğle Yemeği (Tavuk, Köfte, Balık Izgara + İki adet meze + Salata + İçecek + Çay)

Kişi Başı: 189₺Arama Yap